محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

شماره تلفن (24 ساعته):34761010

تعمیر تلویزیون رسیوردار

  • چهارشنبه 23 مرداد 1398
  • مقالات

تلویزیون ریسیور دار

در بخش تعمیرات تلویزیون روزانه شاهد تماس هایی هستیم که درخواست مشاوره خرید تلویزیون دارند. معمولا فروشندگان لوازم صوتی و تصویری اطلاعاتی راجع به کیفیت تولید و مسائل فنی و قطعات دستگاه ها ندارند و بسیاری از خریداران تلویزیون ترجیح میدهند با مشاوره فنی با متخصصین تعمیرات تلویزیون دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنند. طی چند سال گذشته شاهد ورود تلویزیون هایی از مبادی غیر رسمی بوده ایم که دارای رسیور داخلی هستند و برای دریافت کانال های ماهواره ای نیازی به رسیور خارجی ندارند.در ادامه نگاهی به مراحل فنی و تعمیر تلویزیون رسیوردار و مزایا و اشکالات این ادغام می اندازیم :

 

ادغام دستگاههای مختلف صوتی و تصویری در شکل یک ساختار واحد را شرکت های مختلفی و با دستگاههای متفاوتی تجربه کرده اند. شرکت آیوا تلویزیون های crt خود را همراه با ویدئو پلیر (VHS) خود مجهز کرد و بعد از آن شرکت ال جی که در آن زمان به نام گلداستار شناخته می شد تلویزیون های 25 اینچ خود را مجهز به ویدئو سی دی و ویدئو کرد و در واقع سه دستگاه را با هم ادغام کرد. کومبو های سامسونگ هم که هنوز تعدادی از آنها در حال مصرف هستند حاصل ادغام ویدئو و دی وی دی بودند که البته از ساختار کیفی مناسبی هم برخوردار هستند.

 

تعمیر تلویزیون رسیوردار

تجربه ادغام رسیور و تلویزیون اولین بار از طرف ال جی استفاده شد و سپس به تعداد معدودی در سایر برندها مانند سامسونگ و سونی هم استفاده شده است. در واقع این تلویزیون ها یک تیونر اضلفی برای دریافت سیگنال هایی در رنج فرکانسی سیگنال های ماهواره ای دارند و بخشی از مدارات الکترونیکی دستگاه هم برای پردازش این سیگنال ها تغییر سخت افزاری و نرم افزاری داده شده اند و باقی قطعات با سایر تلویزیون هایی که این ویژگی را ندارند فرقی نمی کند.

 

تعمیر تلویزیون رسیوردار

در بخش تعمیر تلویزیون رسیوردار یکی از مشکلات تامین قطعات این دستگاه هاست چرا که از یکسو شرکت های و نمایندگی تعمیرات تلویزیون برندهای مربوطه از ارائه خدمات به این دستگاه ها خود داری می کنند و از طرف دیگر واردات مشخصی برای قطعات یدکی این دستگاهها وجود ندارد. البته در مواردی می توان از قطعات یدکی تلویزیون هایی که به صورت رسمی وارد شده استفاده کرد اما با این تفاوت که قابلیت رسیور حذف خواهد شد.

شما می توانید جهت تعمیر تلویزیون در تبریز با مرکز خدمات دادگر تماس حاصل فرمایید.

دسته بندی مطالب
ما را در جوامع مجازی دنبال کنید!