محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

شماره تلفن (24 ساعته):34761010

درباره مرکز خدمات دادگر

درباره ما

مرکز خدمات دادگر در سال ۱۳۸۰ تاسیس و در سال 1381 مجوز نمایندگی رسمی خدمات سونی (Sony) را در تبریز اخذ و در سال ۱۳۹۳ نمایندگی رسمی خدمات ال.جی (LG) در کلان شهر تبریز را نیز اخذ نمود. همچنین این مرکز در سال 97 نیز موفق شد نمایندگی رسمی خدمات سامسونگ (Samsung) در تبریز را نیز اخذ نموده و آماده ارائه خدمات برای دارندگان تلویزیون های سامسونگ می باشد. در حال حاضر مرکز خدمات دادگر با بیش از ۱۰ برند معتبر از جمله صنام، توشیبا، فیلیپس، کنن، ال جی، سونی، هیوندا، پاناسونیک و … فعالیت می نماید و دارای کادری مجرب با ۲۵ پرسنل در خدمت همشهریان عزیز می باشد.

این مرکز خدمات در سال های متمادی به عنوان برترین نمایندگی کشور از سوی برندهای معتبر انتخاب گردیده و امید است با حمایت و راهنمائی های ارزنده شما مشتریان عزیز باز بتوانیم در سطح کشور همواره برترین باشیم.

مرکز خدمات دادگر در تعمیرات از دستگاه های پیشرفته و مدرن از جمله دستگاه ریبال و بندینگ و ده ها دستگاه مدرن دیگر بهره می برد و همچنین با ارائه سرویس در منزل با ایاب ذهاب رایگان در خدمت همشهریان عزیز می باشد، تا با تعمیر در حضور مشتری بتوانیم با شفاف سازی کار تعمیرات، خیال مشتریان را راحت نماییم.